Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 10-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 41 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Reklamácie a vrátenie tovaru
Reklamácie

Reklamačný poriadok

Zákazník má možnosť využiť lehotu na uplatnenie práva zo zodpovednosti za vady predanej veci, a to v čase 24 mesiacov od prevzatia tovaru. Ak nastal nejaký problém s tovarom, ktorý ste si objednali z nášho e-shopu, tak nám zavolajte na +421 911 356 535 alebo najlepšie pošlite odfotený reklamovaný tovar na lassietextil@gmail.com, alebo postupujte podľa štandardných krokov uvedených nižšie.

 

Ako postupovať pri reklamácii:                                                                                             

Reklamuje ten, kto tovar objednal. V odoslanej reklamácii nám oznámte svoje telefónne číslo alebo  e-mail pre rýchle spojenie.                                                                                                                        Ak chcete vymeniť poškodený tovar zo sady (tj. Z niekoľkých kusov v balení), pošlite iba poškodenú  časť, nie celú sadu. To platí aj v prípade, že sa jedná o výrobok, ktorý sa skladá z viacerých dielov a      poškodená je len jedna jeho časť.

Balíček zašlite ako obyčajnú, poprípade doporučenú zásielku. Podací lístok od zásielky si ponechajte    ako doklad o odoslaní. Zásielky neposielajte na dobierku, takto poslané zásielky nepreberáme.

Reklamovaný tovar je kupujúci povinný doručiť na reklamáciu čistý, mechanicky nepoškodený, s kópiou faktúry. Kupujúci je povinný spolu s tovarom zaslať aj popis vady.

Po obdržaní tovaru spolu s kópiou dokladu o kúpe – faktúrou, ktorá musí obsahovať dôvod reklamácie a číslo účtu, ak kupujúci požaduje vrátenie peňazí , je predávajúci povinný do 30 dní oboznámiť kupujúceho s výsledkom reklamačného konania

Vrátenie /výmena tovaru

 

Ak si prajete vrátiť alebo vymeniť objednaný tovar z nášho e-shopu lassie.sk, ,máte na to nárok podľa zákona do 14 dní.Postupujte nasledovne:

Pošlite nám:
- do zásielky zabaľte nepoškodený tovar, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť
- do zásielky priložte faktúru(kópiu)
Zásielku odošlite poštou alebo kuriérom na adresu:
Ildiko Gyurovicsová-LASSIE                                                                                                                        Ul.ku Bratke 1                                                                                                                                            934 01 Levice

Po odoslaní:
Keď príjmeme zásielku s vráteným alebo vymeneným tovarom,tovar dôkladne prekontrolujeme a budeme vás informovať o ďalšom postupe.
Pri vrátení tovaru: vraciame peniažky najneskôr do 14 dní.Prosíme napíšte aj číslo účtu,kam máme vrátiť peniaze.
Pri výmene tovaru: vás budeme informovať o dobe dodania telefonicky alebo mailom.

Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk